Під час весняної призовної кампанії до армії відправлять 490 черкаських призовників

Під час весняної призовної кампанії до армії відправлять 490 черкаських призовників 1 квітня у військових комісаріатах Черкащини розпочалась призовна кампанія «Весна-2013». Проходить комплектування команд призовників для проходження строкової військової служби у військових частинах Збройних Сил України та інших військових формувань. Про це повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.
За словами начальника відділу комплектування та призову – заступника військового комісара Черкаського обласного військового комісаріату підполковника Віталія Луговського, цього року підлягало прописці до призовних дільниць понад 6 з половиною тисяч юнаків 1996 року народження. Із них визнано придатними для проходження військової служби 4705 чоловік.
- Значний призовний ресурс дозволяє фахівцям військових комісаріатів області в рамках призовної кампанії «Весна-2013» провести якісний відбір молодого поповнення, - зазначив військовий комісар Черкащини полковник Євген Курбет. За його словами, з усіх юнаків, які пройшли приписку до призовних дільниць та визнані придатними до військової служби, 47 виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, понад 50 осіб бажають в подальшому проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України.
У результаті проведеної роботи, більш ніж 90 відсотків юнаків від загального плану обласного військкомату на призов, пройшли професійний відбір, співбесіду з представниками військових частин, районні та обласну лікарські комісії. За інформацією начальника відділу комплектування та призову – заступника військового комісара обласного військового комісаріату підполковника Віталія Луговського, в ході весняної призовної кампанії на строкову військову службу буде направлено 490 юнаків. З них до лав Збройних Сил України – 300 чоловік, Внутрішніх військ МВС України – 140 та Державної спеціальної служби транспорту – 50 молодих представників Черкаського краю.
01.04.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter