Бондаренко: Встановлено системні порушення в роботі маршруту №29

Відділ транспорту Черкаської міської ради за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка провів перевірку роботи автобусного маршруту №29. Такою була реакція на скаргу, яка надійшла міському голові учора під час прямого ефіру на телеканалі ВІККА. Про це інформують у ЧМР.

«Що сталося із маршрутом №29, автобуси перестали дотримуватися будь-якого графіку? Люди у мороз стоять на зупинках по 20-25 хвилин, я сьогодні в час пік простояв 35 хвилин. І так і не дочекався. За телефонами «ЧАРЗ- авто» дотелефонуватися не вдалося. У додатку «Дозор» 29 маршрут не відображається», - поскаржився громадянин.

Учора на 29-й маршрут надійшла ще одна скарга, тож сьогодні працівники відділу транспорту вийшли із перевіркою, повідомив начальник відділу Віталій Москаленко.

«Ми виявили порушення в розкладі руху, кількості машин на маршруті, про що був складений акт і направлений перевізнику. Зокрема, виявили, що на маршруті було лише 6 автобусів, а інтервал руху не відповідав затвердженому графіку – замість 12 хвилин він становив до 30 хвилин. Також буде направлено попереджувальний лист про розірвання договору в разі не встановлення GPS-трекерів на весь рухомий склад 29 маршруту. Ми складемо протокол щодо порушення, який буде коштувати перевізнику 850 грн.», - зазначив Віталій Москаленко.

Перевізнику також направлено лист, щоб він надав роз’яснення щодо ситуації.

Денис Сирцов

Провінція
27.01.2022 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter