На в'їзді в Черкаську область з боку Київщини встановлено перше в Україні електронне табло для водіїв

На Черкащині встановили перше в Україні електронне інформаційне табло для водіїв, яке живиться від сонячної електростанції. Про це Суспільному повідомив речник Служби автодоріг Черкаської області Юрій Дубрава.
На в'їзді в Черкаську область з боку Київщини встановлено перше в Україні електронне табло для водіїв

Електронне табло встановили при в’їзді у Черкаську область з боку Київщини на дорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь:

"На табло цілодобово висвітлюється корисна інформація для водіїв. Таке табло важливе тим, що Служба автомобільних доріг може оперативно висвітлювати інформацію для водіїв, тобто вказується погіршення погодних умов, що попереду сталась дорожньо-транспортна пригода, про обмеження руху, також водіям надається інформація щодо температури повітря, температури покриття, про можливі опади чи інша будь-яка інформація для водіїв".

"Його живлення здійснюється від сонячної електростанції. Таке табло не поступається за якістю зображення аналогічним йому, але споживає у сім разів менше електроенергії, а ресурс його роботи розрахований не менше як на 15 років. Наразі електронне інформаційне табло працює у тестовому режимі. Електронне табло встановлене на сталевій опорі на висоті 7,5 метрів, а розмір екрану становить п'ять метрів на два з половиною метри, що дозволяє водіям легко сприймати виведену інформацію", — зазначив він.

Кіндрат Булавін

Провінція
27.01.2022 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter