Голова Державної архівної служби Анатолій Хромов відвідав Черкаси

Як інформують у ЧОР, заступники голови обласної ради Сергій Лісовий та Володимир Доманський зустрілися з головою Державної архівної служби Анатолієм Хромовим та керівницею Державного архіву в Черкаській області Тетяною Клименко
Голова Державної архівної служби Анатолій Хромов відвідав Черкаси
фото ЧОР

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку державних архівів, зокрема, їх цифровізацію, а також проблемні питання, що виникають в роботі архівних установ.

- Щодо роботи Державного архіву в Черкаській області, то на разі бачу кілька проблем, які необхідно владнати. Зокрема, оренда приміщень держархіву Відділом ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції. Державний архів зможе використати ці площі більш раціонально. До того ж, зараз через брак місця до архіву не передана значна частина документів і вони досі залишаються в установах понад термін зберігання. Тож сприятиму вирішенню цього питання на рівні Міністерства юстиції, - зауважив голова Держархіву.

Окрім того, Анатолій Хромов наголосив, що установам потрібно збільшувати доходи, шукати додаткові джерела фінансування, аби якісніше виконувати свої функції. Тому він пропонував використати площі для розміщення банерної реклами, або ж встановлення станцій мобільного зв’язку, як уже робили в інших областях.

Денис Сирцов

Провінція
26.01.2022 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter