Вулицю Терешкової в Смілі збираються перейменувати на вул. Сонячну

Як інформує Сміла.ua, на постійній комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій обговорювали питання про перейменування вулиці Терешкової.

У жовтні 2021 року депутат Рамазан Таібов виніс на сесію міської ради питання про перейменування вулиці Терешкової.

Для вирішення цієї проблеми на вулиці проводилися збори жителів, туди виїжджала міська влада, на офіційному сайті Смілянської міської ради проводилися громадські обговорення і збір пропозицій від мешканців міста щодо перейменування вулиці. Міська топонімічна комісія також надала свої пропозиції для перейменування цієї невеличкої вулиці.

У підсумку виробили три найпопулярніші варіанти: назвати вулицю Сонячною, Трояндовою або на честь автора слів державного гімну України – Павла Чубинського.
Найбільшої підтримки отримала назва – Сонячна. Але управління архітектури внесло своє зауваження, мовляв, у Смілі вже є провулок Сонячний.

Проте депутати-юристи пропонують не зважати на зауваження архітектури і підтримати бажання жителів вулиці мати назву – Сонячна.

Остаточне рішення щодо того, як же все-таки назвати вулицю – ухвалять депутати на найближчій сесії міської ради. На сесію виносять всі три пропозиції.

Денис Сирцов

Провінція
25.01.2022 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter