Черкаська поліція готується до впровадження проєктів “Custody Records” й "Зелена кімната"

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, 19 січня у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області пройшла робоча зустріч за участі керівника відомства Михайла Куратченка, його заступника Сергія Коваленка, старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Олександра Грами, керівників служб апарату та територіальних підрозділів.
Черкаська поліція готується до впровадження проєктів “Custody Records” й "Зелена кімната"

Михайло Куратченко заслухав доповіді керівників територіальних підрозділів про проведену роботу та їхню готовність до впровадження проєктів “Custody Records” й “Зелена кімната”. Разом із тим учасники наради визначили проблемні питання, які ще потребують вирішення.

Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Олександр Грама наголосив на важливості запровадження інформаційно-телекомунікаційної системи “Custody Records”.

«Система починає фіксувати особу та усі дії з нею з моменту її фактичного затримання, доставлення у підрозділ поліції, ізолятор тимчасового тримання та перебування там до конвоювання у слідчий ізолятор», - зазначив Олександр Грама.

Не оминули увагою створення та обладнання спеціалізованих приміщень для інтерв’ювання дітей “Зелена кімната”.

“Цей проєкт дає можливість створити максимально дружню для дитини атмосферу для її опитування, не заподіявши їй психологічних травм. У таких кімнатах проводяться, зокрема, профілактичні бесіди з дітьми, які втекли з дому і були розшукані поліцейськими, а також з неповнолітніми жертвам чи свідками кримінальних правопорушень”, - зазначив Михайло Куратченко.

Керівники територіальних підрозділів доповіли, що готові до впровадження двох важливих проєктів. Наразі вони вирішують організаційні питання та розпочали ремонтні роботи в приміщеннях управлінь та відділів поліції. Також поліцейські чекають на приїзд експертів Консультативної Місії Європейського Союзу.

Кіндрат Булавін

Провінція
20.01.2022 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter