Прокуратура вимагає через суд повернути ще 17 будинків з Черкаської бази вчителів

Черкаською обласною прокуратурою комплексно вживаються заходи щодо повернення у комунальну власність Черкаської міської ради цілісного майнового комплексу «База вчителів», розміщеного на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро у с. Свидівок на земельній ділянці площею майже 2 га.

Так, продовжуючи послідовну позицію щодо захисту інтересів територіальної громади, Черкаською обласною прокуратурою завершено досудовий збір матеріалів і скеровано до Черкаського районного суду позовну заяву про скасування державної реєстрації права власності на 17 будинків для відпочинку, що входять до вказаного комплексу, оскільки об’єкти нерухомості набуті у власність громадянами на підставі підробних правоустановчих документів.

Раніше, за ініціативи обласної прокуратури Черкаським районним судом у 2021 році зобов’язано 20 незаконних власників звільнити будиночки для відпочинку.
У провадженні судів триває розгляд позовних вимог прокурора щодо звільнення ще 37 будинків.

Зокрема, Господарським судом Черкаської області розглядається справа щодо усунення перешкод у користуванні територіальній громаді міста 29 будинками для відпочинку та земельною ділянкою шляхом звільнення від майна, що належить обслуговуючому кооперативу, а також передачі Черкаській міській раді та Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ключів від автоматичних вхідних воріт.

Денис Сирцов

Провінція
20.01.2022 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter