Черкащан запрошують прийти на сесію 20 січня, щоб захистити Замковий узвіз від забудови

Як інформує 18000, 20 січня має відбутися чергова сесія Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань. У порядку денному засідання передбачено розгляд відповіді чиновників на петицію щодо заборони житлової поверхової забудови Замкового узвозу.

У грудні 2021 року після публікації відповідно проєкту забудови міським головою Черкас зареєстрували петицію про недопущення реалізації забудови. За рекордно короткий термін петиція отримала понад тисячу голосів містян. Текстом було передбачено п’ять пунктів. Зокрема, скасування дозвільних документів на проєктування та забудову ділянки під Замковою горою за адресою Гагаріна, 60.
Черкащан запрошують прийти на сесію 20 січня, щоб захистити Замковий узвіз від забудови
фото 18000

Попри підтримку документу з боку містян чиновники підготували проєкт рішення, яким пропонують депутатам задовольнити петицію лише частково, а саме провести громадські слухання, що матимуть виключно рекомендаційний характер для майбутнього забудовника. Ним є місцеве підприємство “Надія”. Крім того, депутатам пропонують доручити профільному управлінню перевірити дотримання благоустрою на ділянці.

Подібне формулювання та проєкт рішення не задовольняє ініціаторів петиції. Про це повідомили на однойменній фейсбук-сторінці. Члени ініціативної групи закликають небайдужих містян, зокрема тих, хто підтримав петицію своїм голосом, прийти на сесію Черкаської міської ради 20 січня та ще раз висловити свою позицію з недопущення поверхової житлової забудови історичної ділянки у центрі Черкас.

Денис Сирцов

Провінція
19.01.2022 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter