Жителів Черкас закликають долучитися до розробки бренду міста

Жителів Черкас закликають долучитися до розробки бренду міста За інформацією Департаменту освіти Черкаської міськради, жителів Черкас запрошують долучитись до розробки бренду міста.

Бренд міста – це стратегія підвищення його конкурентоспроможності, те, що ми розповідаємо про свою територію, те, що інші кажуть чи асоціюють з містом та його історією. Створення бренду міста є комплексом різноманітних заходів, а одним із найважливіших є розробка іміджевої стратегії, для чого утворюється спеціальна Робоча група.

Департамент освіти та гуманітарної політики продовжує роботу над розробкою бренду Черкас і запрошує кожного жителя міста стати частиною цього важливого процесу.

Для того, щоб приєднатись до Робочої групи, необхідно заповнити анкету за посиланням.

Окрім цього, департамент запускає сайт, на якому можна ознайомитись із етапами розробки бренду Черкас, новинами всіх етапів брендування, зареєструватись до складу Робочої групи, запропонувати свій варіант слогану міста. На сайті також є коротка інформація про історію міста, його головні туристичні магніти, цікаві факти про Черкаси, фотогалерея тощо.

фото Департаменту освіти

Кіндрат Булавін

Провінція
18.01.2022 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter