Компанія Transplants презентувала у міськраді Черкас концепцію благоустрію набережної в Черкасах

У Черкаській міській раді відбулася робоча зустріч із представниками київської компанії Transplants. Як інформує пресслужба установи, вони представили секретарю міськради Юрію Тренкіну та працівникам департаментів ЖКК та архітектури і містобудування свою концепцію розвитку та благоустрою черкаської набережної.
Компанія  Transplants презентувала у міськраді Черкас концепцію благоустрію набережної в Черкасах
фото ЧМР

Дизайнери пропонують реалізувати багато цікавих зон та локацій. Серед іншого, кінологічний майданчик, сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони барбекю та пікніків, пляжні зони, міні-аквапарк і навіть невеличкий зоопарк з авіарієм. Цікавий також проєкт висадження іменних гайочків, створення байк-парку і сцени для проведення міських заходів.

«На цій зустрічі почув декілька цікавих ідей, які можна було б втілити у нашому місті. Ми запропонували цим столичним ландшафтним дизайнерам долучитися до реалізації найбільших проектів, які будуть втілюватися у Черкасах у рамках реконструкції набережної вже у цьому році. А саме: реконструкції парку «Молодіжний», «Європейський» та Долини троянд. Також їх могла б зацікавити співпраця із КП «Дирекція парків» та КП «Благоустрій», до компетенції яких належить утримання рекреаційних зон у Черкасах. Разом з командою міського голови Анатолія Бондаренка ми відкриті для будь-яких ідей, які зможуть зробити наше місто ще кращим і комфортнішим», - прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.

Кіндрат Булавін

Провінція
13.01.2022 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter