Черкаських енергетиків привітали з професійним святом

Черкаських енергетиків привітали з професійним святом 22 грудня в Україні – День енергетика. За повідомленням ЧМР, це професійне свято відзначають майже 4 тисячі працівників ПАТ «Черкасиобленерго». Урочистості з цієї нагоди відбулися у Черкаській обласній філармонії. До привітань представників галузі долучився міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

До свята сімох працівників підприємства відзначили міськими нагородами.

Голові правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегу Самчуку, який уже понад 23 роки в цій галузі, та старшому майстру І групи дільниці кабельних ліній електропередачі міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Андрію Синьогубу – Анатолій Бондаренко вручив медаль «За сумлінну працю».

Грамотами виконавчого комітету відзначили голову профкому Олександра Чорного, електромонтера з ремонту повітряних ліній електропередачі Андрія Ковніра, контролера енергозбуту ІІІ групи відділу роботи з побутовими споживачами Черкаської міської філії Ольгу Сич.

Подяками міського голови з нагоди професійного свята відзначили Євгенія Шведа – електрослюсаря з ремонту устаткування розподільних пристроїв 5 розряду та Андрія Іршенка – електрогазозварника 6 розряду Черкаського цеху з ремонту устаткування.

Нині на підприємстві працює 3 тисячі 848 людей, понад 300 із них – у Черкаській міській філії. Колектив обслуговує понад 620 тисяч побутових споживачів у всій області та 17 тисяч – не побутових.

Кіндрат Булавін

Провінція
22.12.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter