У Христинівці вперше в Черкаській області видано посвідку на тимчасове проживання в Україні

За повідомленням державної міграційної служби України в Черкаській області, особі, яка першою на Черкащині звернулася із заявою про визнання особою без громадянства, сьогодні видали посвідку на тимчасове проживання.
У Христинівці вперше в Черкаській області видано посвідку на тимчасове проживання в Україні

22-річна Світлана народилася в Узбекистані, проте з раннього дитинства проживає в Україні. Одним із нечисленних документів дівчини є свідоцтво про народження. Але цього для влаштування повноцінного життя замало. Після затвердження Урядом постанови «Про деякі питання визнання особою без громадянства», звернулася із заявою про визнання особою без громадянства до підрозділу Міграційної служби за місцем проживання у м. Христинівка.

Подана заява була розглянута протягом шести місяців. За результатами розгляду прийняте позитивне рішення. Світлана отримала довідку про визнання особою без громадянства, що стала підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Для документування посвідкою на тимчасове проживання дівчина повинна була звернутися протягом десяти днів до сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства відділу у справах іноземців та осіб без громадянства (м. Черкаси, б-р Шевченка, 117). Для осіб без громадянства, які отримують посвідку вперше ‒ адміністративна послуга з оформлення посвідки на тимчасове проживання у формі картки надається безоплатно.

Новий біометричний документ слугуватиме Світлані 1 рік, після чого посвідку необхідно буде обміняти.

Кіндрат Булавін

Провінція
20.12.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter