Члени Черкаського виконкому зустрілися з трьому нардепами

Як інформують у ЧМР, відбулася нарада за участю першого заступника міського голови Черкас Сергія Тищенка, заступника міського голови Павла Валенчука і секретаря міської ради Юрія Тренкіна з народними депутатами України.
Члени Черкаського виконкому зустрілися з трьому нардепами

До Черкас завітали Юлія Клименко, Олександра Устінова та Ярослав Рущишин. Народні обранці поцікавилися у міських керманичів нагальними проблемами Черкас та потребами із інфраструктурного розвитку.

Секретар міської ради Юрій Тренкін звернувся до парламентарів, аби ті посприяли вчасній компенсації пільг, зокрема, на перевезення та енергоносії, а також професійно-технічну освіту. Крім того, попросив, щоб держава не забирала у міста кошти «реверсної дотації» та додала на місця 4% ПДФО.

Також керівники міста попрохали у народних обранців посприяти у виділенні коштів на будівництво деяких інфраструктурних об’єктів у Черкасах: реконструкцію набережної, дитячого садочку №40, створення хабу у кінотеатрі «Україна», льодового палацу та багатофункціональної спортивної арени, ремонт доріг.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко звернув увагу нардепів на необхідності компенсації з бюджету для усіх лікарів, які працюють із ковідними хворими. Він нагадав, що нещодавно така проблема виникла із медиками Третьої міської лікарні, які по факту мають справу із хворими на COVID, проте не визнані ковідною лікарнею.

Народні депутати, у свою чергу, наголосили на тому, що місто має ефективно використовувати кошти субвенцій з держбюджету, які вже виділені. Зокрема, це стосується соціальних та освітніх субвенцій.

Денис Сирцов
Провінція
13.12.2021 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter