Усім охочим черкащанам пропонують взяти участь в акції "Стань Святим Миколаєм!"

«Стань Cвятим Миколаєм!». Як інформують у ЧМР, таку благодійну акцію за ініціативи заступниці міського голови Марини Гаркавої започаткували цьогоріч департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та департамент соціальної політики міської ради.
Усім охочим черкащанам пропонують взяти участь в акції "Стань Святим Миколаєм!"

Суть акції: кожен охочий містянин може стати Святим Миколаєм для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

«Працівники департаменту соціальної політики попросили таких діток написати свої листи до Святого Миколая з побажаннями про подарунки. У повних родинах цю доброчинну місію є кому виконати. Ми ж зібрали листи з побажаннями від тих дітей, які, на жаль, позбавлені батьківської турботи та піклування. Проте свято має бути в кожної дитини, як і віра в чудо та добро. Тому запрошуємо громаду нашого міста долучитися до благодійної ініціативи і здійснити дитячу мрію», - розповіла Марина Олександрівна.

Першими «стати Святими Миколаями» зголосилися депутати Черкаської міської ради, які розібрали дитячі листівки з ялинки, що прикрасила сьогодні їхнє пленарне засідання. Після того, як бажання буде виконано, вони передадуть подарунки Марині Гаркавій. А 19 грудня, о 17.15, Святий Миколай вручить їх дітям у своїй резиденції на Соборній площі.

Такі ж ялинки з дитячими побажаннями від сьогодні з’являться в ТРЦ «Любава», «Depo`t», «Епіцентр» і «Делікат» на Сумгаїтській, 39. Кожен охочий може вибрати собі листа, прикріпленого до новорічної іграшки ручної роботи волонтерами освітньої галузі міста та позашкілля.

Денис Сирцов

Провінція
10.12.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter