У Черкасах презентували оновлену концепцію розвитку комунального кінотеатру "Україна"

Оновлену концепцію розвитку кінотеатру «Україна» презентувала керівниця комунального підприємства Валентина Слуцька. Про це інформують у ЧМР.
У Черкасах презентували оновлену концепцію розвитку комунального кінотеатру "Україна"

Директорка «України» Валентина Слуцька повідомила, що основною проблемою кінотеатру є відсутність власних засобів виробництва – кінопроекторів для демонстрації кінофільмів, які заклад мусить орендувати, що потребує великих коштів. Тому закладу для покращення роботи дуже потрібно мати власне обладнання.

Вона розповіла,що згідно з новим баченням розвитку, кінотеатр має перетворитися на сучасний, багатофункціональний культурний центр.
У рамках закладених у концепцію розвитку змін відбудеться трансформація великого кінозалу в кіноконцертний з найсучаснішим обладнанням і акустикою. Це дозволить використовувати його не лише для показу кінофільмів, але й для проведення потужних різножанрових проектів: спектаклів, концертів, фестивалів, творчих зустрічей.

«Вже сьогодні колектив закладу, втілюючи концепцію, працює над створенням мультимедійного арт-простору для проведення постійно діючих виставок сучасного мистецтва, конференцій, тренінгів, перфомансів, майстер-класів, інсталяцій, забезпечення доступу до додаткових освітніх, культурних послуг, а також створення оновленого простору для дозвілля відповідно до сучасних вимог.
Родзинкою нового багатофункціонального культурного центру стане кінозал просто неба із пересувним дахом, облаштований на даху приміщення, оснащений засобами захисту та апаратурою для проведення різних культурних заходів», – розповіла Валентина Слуцька.

Щоб цей процес стартував, певні кроки треба зробити вже найближчим часом. Для перетворення великого кінозалу на кіноконцертний необхідно провести відповідне обстеження приміщення на з’ясування можливості проведення такої реконструкції та виготовити проектно-кошторисну документацію. На це необхідна підтримка з бюджету міста. Кошти необхідні і на завершення облаштування арт-простору (придбання меблів, екрану, звукової апаратури тощо).

Денис Сирцов

Провінція
09.12.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter