У кінотеатрі "Україна" відбулися урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування

Як інформують у міськраді Черкас, 7 грудня – День місцевого самоврядування. Урочистості з цієї нагоди у Черкасах відбулися у кінотеатрі «Україна».
Колег від імені міського голови Анатолія Бондаренка привітав його перший заступник Сергій Тищенко.
У кінотеатрі "Україна" відбулися урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування
фото ЧМР

«За всіма змінами у нашому місті стоїть робота кожного з вас! Держава тримається на громадах: чим ми будемо сильніші, тим сильнішою буде Україна! І ви щодня віддано і наполегливо працюєте над цим. Дякую виконавчому комітету, депутатському корпусу, керівникам департаментів, і простим працівникам міської ради, на плечах яких тримається втілення всіх проектів. Мета нашої команди на чолі із Анатолієм Бондаренком – не просто змінити Черкаси, а вивести їх як мінімум у трійку, а як максимум – у першість обласних центрів України. Вірю і знаю, що нам це під силу», – зазначив Сергій Тищенко.

За високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток міста, розбудову місцевого самоврядування, а також із нагоди святкування Дня місцевого самоврядування працівників різних структурних підрозділів відзначили медалями «За сумлінну працю», грамотами виконавчого комітету та цінними подарунками.

Кіндрат Булавін

Провінція
08.12.2021 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter