Черкаська міськрада попри норми Генплану виділила 10 соток лісу людині з оточення "черкащанина" Сухарькова

Черкаська міська рада на сесії 25 листопада прийняла рішення про виділення земельної ділянки площею 10 соток по вулиці Дахнівській поблизу Дніпра громадянці Наталії Косик.

Як інформують Наші Гроші, про це написало видання «18000». За відповідне рішення проголосували 28 депутатів.

Рішення ухвалили попри заперечення профільного департаменту – земельна ділянка розташована у лісопарковій зоні і житлове будівництво тут не передбачене актуалізованим генпланом. Дозвіл на розроблення технічної документації для відведення цієї ділянки надавався попередньою каденцією місцевої ради ще у 2020 році, але до завершення процесу землевідведення перейшли лише зараз.

Попри невідповідність генплану депутати підтримали виділення землі Косик без обговорення, голосування підтримали представники всіх політичних сил, окрім партії «Голос». Також не голосував присутній на засіданні член фракції «Слуга народу»Юрій Котолуп.

Наталія Косик – приватна підприємиця, яка використовує контактні дані підприємства «Мастер принт сервіс», зокрема вказала номер цього підприємства під час власної реєстрації фізичною особою-підприємцем. «Мастер принт сервіс» належить родині депутата Черкаської міськради від партії ВО «Черкащани» Івану Сухарькову.

Також у цей же день поряд відвели ще одну ділянку громадянину Сергію Марусенку. Інформація про нього у публічних джерелах відсутня, втім ділянка також перебуває у лісопарковій зоні.
01.12.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter