У міськраді Черкас зафіксували порушення з боку УК «Нова якість» «Благоустрій»

Працівники управління інспектування Черкаської міської ради проводять перевірки виконання договірних відносин між міською радою та ТОВ УК «Нова Якість «Благоустрій» щодо вивезення великогабаритних та ремонтних відходів. Про інформують у ЧМР.
У міськраді Черкас зафіксували порушення з боку УК «Нова якість» «Благоустрій»

«Моїми підлеглими щоденно проводяться такі перевірки, і кожного дня фіксуються порушення. Як приклад – неналежний санітарний стан майданчиків Південно-Західного району, вивезення великогабариту з яких, згідно з затвердженим графіком, мала здійснювати «Нова Якість» у четвер. Ми й надалі приділятимемо велику увагу цьому питанню, адже пересічні містяни хочуть бачити чистоту біля своїх осель», - зазначає начальник управління інспектування Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, на сайті міської ради вже опублікований проект рішення виконавчого комітету про односторонню відмову від договору на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси. Адже УК «Нова якість «Благоустрій» систематично порушує умови цього договору.

Денис Сирцов

Провінція
26.11.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter