Укртелеком: 350 км кабелю оптичної мережі прокладено на Черкащині

Укртелеком продовжує розбудовувати телекомунікаційну інфраструктуру для забезпечення українців швидким інтернетом.

У цьому році вже збудовано майже 350 кілометрів оптичної мережі у Черкаській області. Зокрема, у містах Шпола, Кам’янка, Христинівка та Монастирище, смт. Лисянка і селах Телепине (Кам’янського р-ну) та Смільчинці (Лисянського р-ну).

А відтак тут уже є сучасна телекоммережа і абонентів підключають чи переключають на оптичний інтернет. Практично всі користувачі обирають швидкість 100 Мбіт/с. Цієї швидкості цілком достатньо для користування інтернетом усією родиною одночасно.

Стабільний інтернет забезпечує доступ до усіх новітніх освітніх програм, онлайн навчання, організацію дистанційної роботи, користування інтернет-телефонією, Інтерактивним ТV та іншими необхідними цифровими сервісами.

Укртелеком реалізує проекти і з розширення оптичної інфраструктури, у тому числі і заміни мідної мережі на оптичну. Розпочато проект модернізації мережі в Черкасах. Уже в грудні плануються перші переключення абонентів обласного центру на нову мережу, яка дозволить користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с.

Зараз оптичний інтернет від Укртелекому є у понад 50 населених пунктах Черкаської області, а всього інтернетом оператора за різними технологіями користуються у 120 містах і селах Черкащини.

Денис Сирцов

Провінція
23.11.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter