На транспортній розв'язці біля Умані на трасі М-30 влаштовують систему зовнішнього освітлення

Як інформують у САД у Черкаській області, для покращення рівня безпеки дорожнього руху розпочалися роботи з влаштування зовнішнього освітлення на автодорозі М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине на транспортній розв’язці кільцевого типу поблизу Умані.

Ця ділянка автодороги міжнародного значення М-30 має велику інтенсивність руху автотранспорту, адже тут перетинаються автодороги М-30 та автодорога Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.
На транспортній розв'язці біля Умані на трасі М-30 влаштовують систему зовнішнього освітлення
фото САД

Вже завершені роботи із влаштування фундаментів під 23 металеві опори освітлення, на яких в якості джерела світла встановлять 23 світлодіодних світильника.

Працівники підрядного підприємства ТОВ «ШРБУ-48» приступили до розробки траншей у землі для прокладання кабельних ліній. Після прокладуть кабель та утрамбують шаром ґрунту.

Ця ділянка автодороги М-30 була відновлена у 2020 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво», починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-30 та Н-16 і до початку місцевої дороги на село Гроздеве.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Загалом у 2020-2021 роках відновлено 34 км автодороги М-30 у межах Черкаської області, від початку обходу міста Умань до межі з Кіровоградщиною.

Кіндрат Булавін

Провінція
23.11.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter