Фото Ірдинського болота перемогло на обласному етапі конкурсу “Вікі любить Землю"

Фото, яке перемогло у номінації “Найкраще фото області” представило журі міжнародного конкурсу пам’яток природи “Вікі любить Землю”. Як інформують у Черкаській ОДА, для Черкащини кращою стала світлина гідрологічного заказника Ірдинське болото від Андрія Чуяшенка.

Ірдинське болото — гідрологічний заказник місцевого значення в Черкаському і Смілянському районах Черкаської області, розташований на однойменному болотному масиві площею 857,5 га. Рослинність представлена вільхою чорною, березою повислою, чагарниками верб з болотяним різнотрав’ям.
Фото Ірдинського болота перемогло на обласному етапі конкурсу “Вікі любить Землю"
фото Черкаської ОДА

«Ірдинь для мене є місцем, що не перестає дивувати, воно настільки живе, цікаве й незвичне, а головне — зовсім не в’яжеться з картиною, що розуміється під словом “болото”. Тут дуже легко зрозуміти наскільки мало знаєш про природу і як багато ще чекає попереду» — розповів автор світлни Андрій Чуяшенко

Фото Андрія Чуяшенка з цієї місцини стає переможцем вдруге, серія фото не залишилась непоміченою і минулого року; одне з них також стало найкращим у номінації минулого року, а за серію автор отримав відзнаку у спецномінації «Найкраще аерофото 2020». Цьогоріч його фото також стало найкращим у Івано-Франківській області.

Кіндрат Булавін

Провінція
15.11.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter