Завершується відновлення дорожного полотна на 75-кілометровій ділянці траси Н-01 - від Сміли до кордону Київської області

На Черкащині завершується ремонт ділянки автодороги національного значення Н-01 Київ – Знам’янка, інформують в САД області.

На автодорозі, яка капітально не ремонтувалася ще з 90-их, цього року влаштовано нове дорожнє покриття європейського зразка від міста Сміла і до кордону Київської області, а тривалість поїздки скоротилася в середньому на 1 годину.
Завершується відновлення дорожного полотна на 75-кілометровій ділянці траси Н-01 - від Сміли до кордону Київської області
фото САД

Завершено роботи з поточного середнього ремонту 8-ми кілометрової ділянки автомобільної дороги Н-01 Київ – Знам’янка у селі Орловець (км 176+000 – км 183+717).

На цій ділянці влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Окрім того, сплановано та укріплено узбіччя, влаштовано дорожню розмітку та встановлено дорожні знаки, влаштовано пішохідні переходи з автономним освітленням.

Цього року у рамках програми Президента #ВеликеБудівництво завершиться відновлення дорожнього покриття на 75 кілометрах автодороги Н-01 Київ – Знам’янка від міста Сміла і до кордону Київської області.

Кіндрат Булавін

Провінція
11.11.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter