Директор КП «Аеропорт «Черкаси»: "Мріємо про встановлення світлосигнального обладнання..."

Міська влада Черкас зацікавлена у тому, щоб розвивався аеропорт. Як інформують у міськраді, на цьому наголосив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко під час зустрічі із директором КП «Аеропорт «Черкаси» Іваном Далібожаком.
Директор КП «Аеропорт «Черкаси»: "Мріємо про встановлення світлосигнального обладнання..."
фото ЧМР

Сергій Тищенко та Іван Далібожак обговорили перспективи розвитку летовища та важливість наявності функціонуючого аеропорту для обласного центру. Зокрема, перспективними були б польоти по Україні (до Львова, Ужгорода, Івано-Франківська тощо) і чартерні рейси до інших країн. Також «Аеропорт «Черкаси» міг би приймати літаки із хасидами, які з’їжджаються до Умані на святкування Рош-Га-Шана, «розвантаживши» київські летовища.

«За час мого перебування на посаді мені вдалося погасити існуючі заборгованості по зарплаті і перед пенсійним фондом, вберегти колектив, зробити ремонт покрівлі аеровокзалу, відремонтувати техніку. Ми втрималися на плаву і працюємо. Зараз проходимо сертифікацію і мріємо про встановлення світлосигнального обладнання», - розповів директор аеропорту.

За його словами, підприємство завжди відчувало підтримку міської влади Черкас. Приміром, завдяки пільзі по сплаті за землю, яку надало місто Черкаси, аеропорт економить до 4 млн грн. на рік.

Денис Сирцов

Провінція
10.11.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter