У Смілі впродовж двох місяців триватиме громадське обговорення про перейменування вулиці Терешкової

Як інформує Сміла.ua, в Смілі відбулися збори жителів вул.Терешкової та розпочалося громадське обговорення про перейменування цієї вулиці.

Завдяки публікаціям у Всеукраїнських ЗМІ, скандалу на сесії міської ради та депутатському запиту від смілянського обранця Рамазана Таібова, розпочалося громадське обговорення про перейменування вулиці Терешкової. Громадські обговорення триватимуть два місяці – до 30 грудня.
У Смілі впродовж двох місяців триватиме громадське обговорення про перейменування вулиці Терешкової
фото Сміла.ua

30 жовтня, у суботу, відбулися збори жителів невеличкої вул. Терешкової щодо перейменування. На зібранні побували представники влади та громадські активісти.

Вулицю Терешкової топонімічна комісія пропонує перейменувати у вулицю імені Павла Чубинського. А от хто це такий, на жаль, жителі вулиці не знають… Деякі сміляни не в курсі, що Павло Чубинський широко відомий як автор Гімну України, а окрім цього він ще український етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч, і взагалі шанована людина.

Також вулиці пропонували дати назву «Яблунева» (але така вулиця вже є у Смілі). Гарно сприйняли пропозицію представника ГО «Територія Гідності» Анатолія Терещенка щодо найменування вулиці іменем Дмитра Безуглого - молодшого сержанта ЗСУ, учасника війни на Донбасі, який загинув у 2016 році від кулі снайпера. Був уродженцем Тального, жив у Ротмістрівці.

Словом, за два місяці обговорень можна обрати єдиний варіант назви.

Кіндрат Булавін

Провінція
02.11.2021 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter