Черкаський виконком продовжив термін дії кількох освітніх програм у місті

Черкаський виконком продовжив термін дії кількох освітніх програм у місті За інформацією міськради Черкас, на засіданні виконавчого комітету міської ради було погоджено проєкти міських програм, що стосуються розвитку освіти та молодіжної політики у місті.

Ці програми і зараз виконуються, однак термін їх дії закінчується в кінці поточного року. У нових проектах рішень програм здійснено уточнення заходів, внесено актуальні зміни та враховано індексацію передбачених виплат.

Серед інших, продовжено дію міської програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти м. Черкаси та дошкільного підрозділу Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 36» ім. Героїв – прикордонників Черкаської міської ради Черкаської області на 2022-2023 роки. У новій програмі, зокрема передбачено здійснити індексацію муніципальної надбавки для вихователів дитячих садочків міста на наступні два роки.

Також представлено проєкт Програми розвитку дошкільної освіти міста Черкаси на 2022-2026 роки. Відповідно до змін, програмою передбачено забезпечення необхідним обладнанням медичних кабінетів у дошкільних навчальних закладах та створення спеціальних кімнат у тих дитячих садочках, де працюють інклюзивні групи виховання.

фото ЧМР

Денис Сирцов

Провінція
29.10.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter