Відновився капремонт ділянки дороги Т-24-09 Драбів-Золотоноша

Як інформують у Черкаській ОДА, після перерви відновився капітальний ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 0+000 – км 8+000. Про це інформують у САД області.
Відновився капремонт ділянки дороги Т-24-09 Драбів-Золотоноша
фото Черкаської ОДА

Капітальний ремонт ділянки автодороги Т-24-09 протяжністю 8 кілометрів проводять від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Київській області і до селища Шрамківка. Тимчасово призупинили роботи для коригування проекту через збільшення обсягів будівельного матеріалу на цій ділянці та перенесенням інженерних мереж.

Наразі тут проводять влаштування поширення автодороги, влаштування геотекстилю для підсилення конструктиву, влаштовується шар основи проїжджої частини з піску та щебню. Потім розпочнеться влаштування шару основи з щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

У межах капітального району влаштують поширення проїжджої частини дороги, укріплять узбіччя, влаштують нові автобусні зупинки, бар’єрне огородження, дорожні знаки та розмітку. У селі Кононівка, через яке проходить автодорога Т-24-09, влаштують велосипедні доріжки, тротуари, 3 пішохідних переходи з автономним освітленням.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Кіндрат Булавін

Провінція
29.10.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter