У дитячому парку в центрі Черкс відкрили найбільший в області мультифункціональний інклюзивний дитячий майданчик

Як інформують у міськраді Черкас, у міському Дитячому парку на перетині бульв. Шевченка та вул. Святотроїцької відкрили мультифункціональний інклюзивний дитячий майданчик.

Проєкт було реалізовано спільними зусиллями міської та обласної влади. Гумове покриття та обладнання майданчика виконане за рахунок коштів з області, а основа під майданчик, благоустрій території та доріжки – коштом міста.
У дитячому парку в центрі Черкс відкрили найбільший в області мультифункціональний інклюзивний дитячий майданчик
фото ЧМР

На свято завітали батьки із дітками з усього міста, народні депутати України Олег Арсенюк та Любов Шпак, голова облдержадміністрації Олександр Скічко та керівництво міста.

Це – найбільший дитячий майданчик у нашій області, що займає територію майже 1800 м², до того ж пристосований для дітей з особливими фізичними потребами.

Для занять та гри малечі тут встановлено близько 30 елементів для розваг, розвитку та відпочинку: гірки, різноманітні гойдалки і каруселі, інклюзивні й інтерактивні елементи, тенісні та шахові столи, «павутинка», пісочниця, батути. Також довкола майданчика облаштовано пішохідні доріжки, відповідне освітлення та лавки для відпочинку.

Кіндрат Булавін

Провінція
29.10.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter