У Черкасах хочуть розробити "Карту містянина"

У Черкасах хочуть розробити "Карту містянина" Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі розроблятимуть «Карту містянина». Це один з етапів цифровізації та цифрової трансформації у Черкасах.

Продукт «Карта містянина» розробляється Черкаською міською радою спільно з компанією Visa та ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», яка виграла конкурс на здійснення справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті. Зазначена картка не тільки дозволить безготівково розраховуватися у муніципальному, а у перспективі, і приватному громадському транспорті. «Картка містянина» надаватиме власнику – жителю міста Черкаси, низку привілеїв.

Серед них – пільги на відвідування заходів у комунальних закладах (кінотеатр «Україна», зоопарк, «Черкаси-Арена» тощо), знижки у певних торгівельних мережах чи закладах харчування. Перелік цих привілеїв нині на стадії розроблення. Також за допомогою «Картки містянина» обліковуватимуть пільговиків та контролюватимуть пасажиропотік у транспорті.

Для «Картки містянина» можуть бути як випущені спеціальні картки, так ці послуги можуть бути «прив’язані» і до вже існуючої у жителя Черкас банківської картки.

фото ЧМР

Кіндрат Булавін

Провінція
28.10.2021 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter