На 52 кілометрах траси Н-16 завершено облаштування нового дорожного покриття, - САД

За інформацією САД у Черкаській області, влаштування нового асфальтобетонного покриття на п’яти ділянках автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у Звенигородському районі завершила компанія «Автострада». Ці п’ять ділянок загальною протяжністю 52 км не ремонтувалася близько 40 років.

У межах поточного середнього ремонту відфрезерували старе дорожнє покриття, влаштовали основу зі щебенево-піщаної суміші та два шари асфальтобетону. Загалом уклали понад 120 тисяч тонн щебенево-піщаної суміші і майже 230 тисяч тонн асфальтобетону.
На 52 кілометрах траси Н-16 завершено облаштування нового дорожного покриття, - САД
фото САД

Наразі продовжується облаштування дорожньої інфраструктури. Зокрема, на ділянці поблизу міста Звенигородка, від села Княжа і до повороту на село Михайлівка, проводиться влаштування з’їздів, встановлення бар’єрного огородження, влаштування труб і водоскидів системи водовідведення та укріплення узбіч.

На обході міста Звенигородки тривають ремонтні роботи на мосту через р. Гнилий Тікич та шляхопроводі, загальна протяжність яких становить 134 м.

У селі Княжа на пішохідних переходах вже встановили освітлення з сонячними панелями, зараз його облаштовують у селі Багачівка.
На трьох ділянках від міста Шпола до Звенигородки фахівці компанії «Автострада» розпочали наносити дорожню розмітку. Пізніше будуть встановлені нові дорожні знаки і облаштують 9 автобусних зупинок.

До ремонтних робіт на цих п’яти ділянках залучено 200 працівників та 100 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Потребу у матеріалах забезпечили власна ґрунтозмішувальна установка та асфальтобетонний завод компанії.

Автодорога державного значення Н-16 сполучає всі чотири райони області. Маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Денис Сирцов

Провінція
22.10.2021 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter