Черкаська міськрада проголосувала за ненадання дозволів на розміщення нових кіосків

за інформацією Черкаської міськради, депутати підтримала ініціативу міського голови Черкас щодо зменшення кількості кіосків у Черкасах. За рішення «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради «Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд» проголосували 29 депутатів.

«Цим рішенням Черкаси обирають курс на зменшення кількості МАФів у Черкасах. Тепер у місті не лише не встановлюватимуть нові тимчасові споруди, а й не продовжуватимуть дозволи вже існуючим», - повідомив Артур Савін.

Враховуючи суспільний резонанс та здебільшого негативне ставлення містян до розміщення ТС (особливо нових), з метою запобігання їх хаотичному розміщенню, до затвердження Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Черкаси встановили мораторій (заборону):

• на надання листів про визначення відповідності намірів розташування ТС містобудівній документації, будівельним нормам;
• на продовження строку дії паспортів прив’язки ТС;
• на укладання/продовження договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

Дія мораторію не поширюється на розміщення сезонних (літніх) майданчиків біля існуючих закладів ресторанного господарства. Об’єкти сезонної торгівлі (квас, баштан, ялинки) та ярмарки розміщуються відповідно до рішення виконкому.

Денис Сирцов

Провінція
21.10.2021 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter