Олена Зеленська ознайомилася з тим, як на Черкащині впроваджується програма «Громади без бар’єрів»

За інформацією Черкаської ОДА, під час спільної з главою держави робочої поїздки на Черкащину перша леді Олена Зеленська ознайомилася з результатами реалізації проекту «Громади без бар’єрів» у регіоні. Черкаська область однією з перших почала впроваджувати принцип безбар’єрності в усіх сферах у межах проекту дружини Президента України.
Олена Зеленська ознайомилася з тим, як на Черкащині впроваджується програма «Громади без бар’єрів»
фото Черкаської ОДА

Олена Зеленська оглянула басейн у місті Золотоноші, доступний для осіб з інвалідністю. Його було відкрито 19 жовтня на базі гімназії ім. С. Скляренка. Крім того, перша леді відвідала другий повністю доступний дитячий майданчик в області. Майданчики адаптовані до потреб дітей з інвалідністю, мають зонування для вдосконалення різних навичок – від дрібної моторики й фізичних вправ до розвитку кмітливості та швидкості реагування.

Крім того, в межах реалізації проекту «Громади без бар’єрів» на Черкащині, у Каневі, було збудовано та відкрито нову туристичну локацію «Географічний центр – серце України» з тактильною навігацією, мапою території, моделлю майданчика, аудіогідом.

У межах інформаційної безбар’єрності на базі Черкаської обласної лікарні відпрацьовується робота онлайн-додатків, які надають допомогу жестовою мовою для осіб із порушеннями слуху. А в Смілі відкрито доступний дитячий майданчик, ще один невдовзі запрацює в Черкасах.

Денис Сирцов

Провінція


21.10.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter