У Глушках на Черкащині подружжя з Києва побудувало страусину ферму

Подружжя Вадим та Тетяна Аннишинець побудували страусину ферму у селі Глушки на Черкащині. Як інформує Агробізнес сьогодні, на ній зараз утримують лише шістьох чорних африканських страусів. Утім Аннишинці вже продають страусині яйця та зустрічають туристів, які можуть погодувати птахів.

Подружжя до села переїхало з Києва.

Хоча африканський чорний страус дорожчий за інші види такої птиці, він найкраще адаптується до кліматичних умов Україні. Фермери збудували для страусів загін, довжиною 60 метрів. Коли холодно, птицю час від часу загонять до закритого приміщення.

Їдять страуси кукурудзу, конюшину, корми з високим умістом кальцію. Птахи не примхливі в догляді, до того ж не варто часто прибирати їхній загін, оскільки взимку гній, солома та інші відходи утворюють своєрідну «подушку», яка дозволяє страусам не мерзнути.

Крім екзотичних птахів, у господарстві утримують кролів та інших тварин. Господарі планують облаштувати на фермі контактний зоопарк, зони відпочинку та ігровий майданчик для дітей. Початок уже покладено – на фермі туристи можуть відпочити на оригінальних плетених гойдалках.

Кіндрат Булавін

Провінція
21.10.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter