Держпродспоживслужба: На Черкащині порушення режиму карантину виявлено на кожному четвертому об'єкті

Держпродспоживслужба: На Черкащині порушення режиму карантину виявлено на кожному четвертому об'єкті Порушення на кожному четвертому об’єкті виявили фахівці Держпродспоживслужби області з початку впровадження в Україні «жовтого» рівня епідемнебезпеки поширення COVID-19. Із 23 вересня було перевірено 725 громадських закладів. Про це на брифінгу сказав в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Олександр Грибик, інформують в ОДА.

Зокрема, фахівці Держпродспоживслужби перевірили:

- 193 заклади дошкільної та загальної середньої освіти;

- 96 закладів громадського харчування;

- 249 закладів продовольчої торгівлі;

- 155 закладів непродовольчої торгівлі;

- 28 агропродовольчих ринків.

За результатами цих перевірок фахівці Держпродспоживслужби склали 77 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства. Керівникам закладів направили 167 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування направили 72 інформації, до правоохоронних органів – 22.

«З початку року наші фахівці провели понад 13,5 тис. перевірок громадських закладів. Порушення протиепідемічних вимог виявили у 22% випадків. Найбільше порушень зареєстрували у закладах продовольчої торгівлі, громадського харчування та на агропродовольчих ринках», – каже Олександр Грибик.

На посадових осіб складено 765 протоколів за порушення у сфері санітарного законодавства. На сьогодні розглянуто адмінсправи та винесено 684 постанови про накладання штрафів на загальну суму 194 тисячі гривень.

фото Черкаської ОДА

Денис Сирцов

Провінція
13.10.2021 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter