Впровадження SMART-квитка у громадському транспорті розпочинається в Черкасах

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі підписали документ про здійснення справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті. Тристоронній договір уклали виконавчий комітет Черкаської міської ради, КП «Черкасиелектротранс» та ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи». Ця компанія перемогла у конкурсі, який проводила міська рада.
Впровадження SMART-квитка у громадському транспорті розпочинається в Черкасах
фото ЧМР

Згідно з договором, ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи» буде забезпечувати впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в діяльності комунального підприємства «Черкасиелектротранс» при здійсненні перевезень пасажирів міським пасажирським транспортом та справлятиме плату за транспортні послуги комунального підприємства «Черкасиелектротранс». У тролейбусах Черкас встановлять валідатори для продажу та реєстрації електронного квитка зі спеціальним програмним забезпеченням. Також будуть випущені спеціальні платіжні картки. Усе – коштом інвестора.

«Я дуже радий, що у Черкасах буде впроваджуватися SMART-квиток. Оплатити проїзд у громадському транспорті Черкас можна буде без готівки, за допомогою картки, смарт-годинника або мобільного телефону. Це дозволить уникати побутової корупції. Місто матиме повний контроль за оплатою проїзду, пільговиками тощо. Скоротяться витрати муніципального бюджету на інкасацію», - зазначив Дмитро Овсій, голова наглядової ради інвестиційного фонду «Інтерстелар», який є акціонером ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

За словами директора КП «Черкасиелектротранс» Петра Кучера, впровадження електронного квитка матиме позитивні наслідки для тролейбусного парку.

«Ми вбачаємо збільшення дохідної частини, зменшення витратної частини, точний облік перевезення пасажира – як платного, так і пільговика, відсіювання різних «липових» посвідчень. Також це дасть нам можливість у подальшому оптимізувати маршрути, розклади руху і зробити наш транспорт більш ефективним», - говорить Петро Кучер.

Денис Сирцов

Провінція
08.10.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter