Школярі в Черкасах зібрали майже пів тонни монет номіналом 25 копійок

За інформацією Черкаської міськради, з 1 по 30 вересня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки».

Черкаські школи також доєдналися до цієї ініціативи.

Так, місяць черкаські школярі активно збирали монетки, які завалялись у них вдома, влаштовувати перегони зі зборів та ділились фото «улову» в соцмережах. В результаті разом сума, яку обміняли в банку - склала більше 42,5 тисяч гривень, це понад 170 тисяч монет по 25 копійок вагою 493 кілограми.

Кожна така монета – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги їх родинам.

«Ця акція – це чудовий привід навчити наших дітей бути відповідальними та чуйними зараз і в майбутньому, поговорити з ними про те, що в житті бувають різні ситуації, що є ті, кому ми можемо допомагати легко і швидко, – говорить в.о директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов. – Тож ми дякуємо усім черкаським навчальним закладам, а зокрема школам та їх вчителям, які не просто не залишились осторонь, а власним прикладом показували наскільки важлива акція, як просто до неї доєднатись та допомогти малечі, яка цього потребує».

Відзначимо, що Національний банк продовжив акцію до 15 жовтня, оскільки бажаючих доєднатись виявилось досить багато. Отже, усі, хто не встиг здати монети, може це зробити в окремих відділеннях ПУМБ та Райффайзен банку. Карту відділень, куди можна здати монети з 1 по 15 жовтня.

Денис Сирцов

Провінція
07.10.2021 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter