Делегація Черкаської міськради бере участь у роботі Міжнародного інвестиційного форуму в Харкові

За повідомленням Черкаської міськради, делегація ЧМР у складі першого заступника міського голови Сергія Тищенка, директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна та директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод беруть участь у Міжнародному інвестиційному форумі, що проходить у м. Харків.
Делегація Черкаської міськради бере участь у роботі Міжнародного інвестиційного форуму в Харкові
фото ЧМР

Основними темами обговорення є економіка після пандемії, обмін досвідом та пропозиції інвесторів, які працюють в Україні, а також питання розвитку муніципальної інфраструктури.

– Саме такі зустрічі й дискусії стають місцем зародження перспективних ідей і ефективних змін, - заявив С. Тищенко. - Обмін різнобічними думками і успішним досвідом, консолідація зусиль та об’єднання навколо спільних проблем – це те, що зміцнює всю Україну і сприяє якісному розвитку на місцях… Дякую колегам з Харківської міської ради за запрошення і висококласну організацію заходу, насичену програму і потужних спікерів: зокрема таких «китів» фінансової галузі, як Голова ради директорів Volex plc Натаніель Ротшильд та Голова представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон.

Денис Сирцов

Провінція
07.10.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter