Керівники фракцій ЧМР зустрілися з нардепкою Шпак

Як інформують у міськраді Черкас, відбулася зустріч секретаря міської ради Юрія Тренкіна та керівників фракцій міської ради із народною депутаткою України Любов’ю Шпак. Предметом розмови було обговорено питання включення розвиткових проектів м. Черкаси до програм, що фінансуються із Державного бюджету.
Керівники фракцій ЧМР зустрілися з нардепкою Шпак
фото ЧМР

Присутні висловились щодо важливих проєктів у місті, реалізація яких потребує значних коштів, а отже – співфінансування чи субвенцій з державного бюджету. Зокрема, за пропозицією Юрія Тренкіна до такого переліку слід включити будівництво і реконструкцію дитячого садочку № 40, адже «це важливий інфраструктурний об’єкт для району Митниця. До того ж, на нього вже повністю готова проектно-кошторисна документація».

Від представників інших фракцій та присутніх керівників профільних департаментів і управлінь також прозвучали пропозиції. Зокрема, було названо потребу виділення додаткових коштів на реконструкцію міського дитячого парку, будівництва доріг у місті (зокрема, на нових вулицях – Квіткова та Першотравнева), підтримки проєкту рекультивації полігону твердих побутових відходів та масштабного проєкту будівництва міської набережної та інші.

На завершення, було домовлено надалі такі зустрічі проводити систематично.

Денис Сирцов

Провінція
01.10.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter