Черкаський ЦНАП інформує, що вже з 10.00 працює в звичайному режимі

Черкаський ЦНАП інформує, що вже з 10.00 працює в звичайному режимі Як інформують у міськраді Черкас, 30 вересня о 8.00 у ЦНАПі міста Черкас виникла черга містян для отримання талонів на прийом.

Як інформують на офіційній сторінці Центру надання адміністративних послуг, це пов’язано з тим, що юридичні особи відповідно до законодавства в масовому порядку подають відомості про кінцевого бенефіціарного власника.

Для цього законодавець визначив термін: з 11 липня до 10 жовтня 2021 року. Як відомо, у місті Черкаси зареєстровано близько 20 тисяч юридичних осіб, а в області – ще близько 10 тисяч.

ЦНАП м.Черкас з першого дня, як тільки вступив у дію Наказ Мінфіну з вимогою повідомляти про кінцевих бенефіціарних власників, неодноразово повідомляв про таку необхідність та закликав представників юридичних осіб не відкладати цю важливу справу на останні дні.

Однак, на жаль, якщо у липні і серпні до ЦНАПу зверталися близько 350 юросіб, щоб внести відповідні відомості, то у вересні їхня кількість зросла вже утричі. На жаль, наші громадяни часто відкладають справу на останній день, а враховуючи, що юридичних осіб у місті – 20 тисяч, а часу на подання відомостей залишилося небагато – тому й виникла черга для отримання талонів на прийом. До того ж, актуальними є й інші послуги, по які звертаються черкащани. Їх ЦНАП м. Черкас надає 268.

Працівники ЦНАПу вжили усіх необхідних заходів, щоб надати заявникам необхідну допомогу. Навантаження на адміністраторів значно збільшилося, намагаємося прийняти заявників і поза чергою.

Наразі ЦНАП працює у звичайному режимі: талони на прийом наявні, черги немає.

фото ЧМР

Кіндрат Булавін

Провінція
30.09.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter