Черкаських освітян привітали з професійним святом у БК ім. І. Кулика

Як інформують у міськраді Черкас, 29 вересня у Будинку культури ім. І.Кулика освітян міста вітали з Днем працівників освіти.

Зустрічали та вітали вчителів квітами від міського голови Анатолія Бондаренка.
Черкаських освітян привітали з професійним святом у БК ім. І. Кулика
фото ЧМР

Урочисті заходи розпочалися зі святкових виступів вихованців Будинку культури ім. І.Кулика. Висловили вдячність вчителям та вручили подяки і грамоти міського голови заступниці міського голови – Марина Гаркава і Анастасія Чубіна.

– Від імені міського голови Анатолія Васильовича та від себе особисто щиро дякую вам, шановні освітяни, за високе служіння обраній справі, творчий пошук і самовідданість. Бажаю вам міцного здоров’я, справедливої фінансової оцінки праці на державному рівні та особистого щастя, – зауважила Марина Гаркава.

«Вчитель – це не просто професія. Це – почесне звання, яке дістається найпрофесійнішим і найдостойнішим людям! Ми пишаємось тим, що кожен із вас – справжній фахівець, що фанатично ставиться до своєї роботи і робить освіту Черкас величезною перевагою, найкращою візитівкою і найкращою промоцією наших рідних Черкас», – відзначила Анастасія Чубіна.

Кіндрат Булавін

Провінція
30.09.2021 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter