Під час осіннього призову до ЗСУ призовуть 524 жителі Черкащини

Із початку жовтня розпочнуться перші відправки призовників до військових частин. Планове завдання для Черкаської області 524 призовники. Як інформує Черкаська ОДА, про це на брифінгу розповів військовий комісар Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Лобан.

осінній призов громадян на строкову військову службу відбуватиметься за планом з 1 жовтня по 31 грудня.

Із 524 призовників 257 служитимуть у Збройних силах України, 155 – в Національній Гвардії України, 97 – в Державній Прикордонній Службі України, 15 – в Державній Спеціальній службі транспорту.

Заступник військового комісара Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальника сектору комплектування Олег Петров розповів, що на строкову військову службу підлягають призову придатні за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни.

Кіндрат Булавін

Провінція
29.09.2021 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter