В Черкаській облраді триває конкурсний відбір на посаду директора обласного Центру туризму

Як інформують у Черкаській облраді, триває конкурсний відбір претендентів на зайняття посади директора Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

Із 21 вересня до 11 жовтня претенденти на посаду директора комунального закладу можуть подавати документи до Черкаської обласної ради.

Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради - це обласний позашкільний навчальний заклад, який вже протягом 60-ти років здійснює туристичну, організаційно-масову, краєзнавчу, науково-методичну, навчально-виховну, екскурсійно-оздоровчу та національно-патріотичну роботу серед учнівської, студентської молоді, педагогічних працівників навчальних закладів області.

Директором має стати українець з вищою освітою та стажем педагогічної роботи не менше трьох років. Претендент також повинен мати організаторські здібності.

Кожен кандидат обов'язково подає конкурсну пропозицію, тобто проєкт розвитку з першочерговим планом реформування закладу протягом одного року, заходами з виконання завдань та результатами аналізу можливих ризиків, а також з пропозиціями щодо очікуваної динаміки поліпшення економічних
та фінансових показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності та виконання завдань, зазначених в установчих документах, залучення інвестицій для розвитку закладу.

Денис Сирцов

Провінція
29.09.2021 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter