Стартував подкаст Суспільного у Черкасах під назвою "Містичні Черкаси"

У вересні стартував подкаст «Містичні Черкаси» від команди Суспільного у Черкасах. Це цикл аудіоісторій, що базуються на реальних подіях, пов’язаних з містом. Над проєктом працює діджитал-група Суспільного у Черкасах.
Стартував подкаст Суспільного у Черкасах під назвою "Містичні Черкаси"
фото Суспільне

«Ми збираємо фольклор у вигляді міфів та легенд — саме таку інформацію люблять обговорити за чаєм чи кавою, — розповідає керівниця діджитал-групи Суспільне Черкаси Сніжана Калюжна. — Потім шукаємо спростування чи підтвердження цих розповідей в істориків. Працюємо усією командою: міркуємо над темами, беремо коментарі в краєзнавців, журналістів, місцевих жителів. Я все це збираю у тексти. Голосом подкасту стала Анна Іщенко, вона ж і монтує, а дизайн обкладинки розробила Анна Корнієнко».

Анна Іщенко вже мала досвід роботи на радіо. Каже, у подкастах це неабияк згодилося.

«Ми намагаємося зробити максимально інформативний, і водночас цікавий продукт, який зможе конкурувати у нашому медіапросторі. Обговорили з колегами, що було б цікаво і корисно послухати жителям міста. І наш вибір зупинився на подкастах про легенди Черкас», — зазначає Анна Іщенко.

У першій серії проєкту йдеться про Черкаську дамбу, в наступних епізодах розкажуть про загадки черкаських будинків та кладовищ, а також поцікавляться таємницями місцевих банд.

Денис Сирцов


Провінція
28.09.2021 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter