Помер екс-керівник Черкаської ТЕЦ Володимир Бондаренко

Колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» сумує з приводу непоправної втрати – смерті колишнього директора підприємства Володимира Бондаренка. Про це йдеться на фб-сторнці підприємства.
Помер екс-керівник Черкаської ТЕЦ Володимир Бондаренко
фото Черкаської ТЕЦ

30 років свого життя віддав Володимир Дмитрович Черкаській ТЕЦ. Розпочав він свою трудову діяльність на теплоелектроцентралі у 1985 році машиністом-обхідником. Маючи чудові організаційні здібності та фахові знання, пройшов через посади майстра з ремонту котельного устаткування, інженера-технолога, заступника начальника виробничо-технічного відділу, начальника планово-економічного відділу та заступника директора з питань економіки. У 2003 році Володимир Бондаренко був призначений директором Черкаської ТЕЦ.

У 2005 році Володимир Бондаренко нагороджений Грамотою Міністерства палива та енергетики України, в 2006 році – знаком «Відмінник енергетики України», 2007 році – знаком «Почесний енергетик», 2010 році – Почесною грамотою Черкаської обласної Ради, 2011 році – Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

Кіндрат Булавін

Провінція
27.09.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter