Прокуратура: Судом скасовано право власності громадянина на будинок, зведений на території черкаської бази вчителів

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаським апеляційним судом скасовано право власності громадянина на незаконне будівництво, зведене в прибережній захисній смузі на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро.

Незважаючи на те, що земельна ділянка, на якій громадянином зведено будинок, з 1995 року перебуває у постійному користуванні Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, особа через суд визнала за собою право власності на двоповерхову споруду площею понад 100 кв. м.

Оскільки земельна ділянка, на якій розміщений об’єкт нерухомості фізичній особі у користування не передавалась, документи, які дають право виконувати будівельні роботи у матеріалах справи відсутні, Черкаською обласною прокуратурою та Асоціацією керівників шкіл м. Черкаси вказане рішення суду оскаржено в апеляційному порядку.

Судом апеляційної інстанції підтримано правову позицію прокурора, скасовано незаконне рішення суду першої інстанції та відмовлено у задоволенні позову про визнання права власності за громадянином на будинок для відпочинку.

Денис Сирцов

Провінція
15.09.2021 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter