Депутатська комісія Черкаської облради підтримала низку проектів рішень відносно управління майном

За інформацією Черкаської облради, члени постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики розглянули 28 проєктів рішень.
Депутатська комісія Черкаської облради підтримала низку проектів рішень відносно управління майном
фото Черкаської облради

Зокрема, депутати підтримали призначення претендентів на посади керівників Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Черкаського геріатричниого пансіонату, Ротмістрівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вікторівського психоневрологічного інтернату, Стеблівського психоневрологічного інтернату, Корсунь-Шевченківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру “Надія”, КП «Готельний комплекс «Дніпро».

Також підтримали проєкти рішень

- Про затвердження техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області.

- підтримали рішення про передачу і приймання майна комунальної власності. Проєкт рішення передбачає передачу:

- навчального корпусу з ганками, огорожею та воротами Ватутінської філії Черкаської медичної академії передати на баланс Ватутінської міської територіальної громади, оскільки філія ліквідована, а будівлі руйнуються.

Також підтримані проекти рішень ще по кільком питанням.

Денис Сирцов

Провінція
09.09.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter