У Сосновому бору 12 вересня проходитиме спортивно-благодійний фестиваль CherITy Fest

12 вересня в парку Сосновий бір відбудеться щорічний спортивно-благодійний фестиваль CherITy Fest. Про це інформує cherkasy24.info

В день фестивалю будуть проходити благодійні забіги для дорослих та дітей CherITy Run. Дистанції для дорослих (від 16 років): 2,5 км, 5 км та 10 км. Дитячі ж забіги будуть на дистанції 100 м (5-7 років та 8-11 років) та 2,5 км (12-15 років).

Учасників та переможців забігів чекають призи від спонсорів та партнерів фестивалю. Щоб стати учасниками CherITy Run, потрібно реєструватись у формі. Реєстрація для дитячих забігів не обов'язкова, участь безкоштовна.

Вартість забігів для дорослих:

250 грн (без пакета учасника)

550 грн (зі стартовим пакетом учасника: футболка, вода, снеки, номер).

Також 12 вересня в парку Сосновий бір пройдуть останні змагання серед компаній-учасників IT Team Building, що традиційно проходить в рамках CherITy. Цього року учасниками є Active Bridge, Andersen, Default Value, eKreative, Everlabs, MoC, PACK.IН-АГРО, SPD-Ukraine, Titanium Technologies, TRIARE, UAPP та Wise.

Компанії вже позмагались в таких видах спорту, як: волейбол, стрітбол, боулінг, картинг, мініфутбол, SUP та настільний теніс. А 12 вересня команди будуть проходити трасу “Робін Гуда”, візьмуть участь у “Веселих стартах” та пробіжать естафету з прапором своєї компанії.

А на головній сцені в день фестивалю буде оголошено переможця в номінації “Найспортивніша ІТ компанія Черкас”.

Кіндрат Булавін

Провінція
09.09.2021 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter