Нацполіція: Хасиди почали роз'їжджатися з Умані (відео)

Як інформують у Нацполіції, 8 вересня ввечері паломники-хасиди почали від’їжджати з міста Умань до країн постійного проживання.

За словами заступника начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Анатолія Серединського, святкування Рош га-Шана завершується.

«В цілому ситуація контрольована. Зафіксовано 21 повідомлення щодо перебування паломників-хасидів. Маємо два відкриті кримінальні провадження, які пов'язані з торгівлею речовин, схожих на наркотичні. Також маємо два адміністративні протоколи, за результатами яких будуть прийматися рішення з приводу видворення за межі території України із забороною в'їзду окремих хасидів, які допускали правопорушення на території міста Умань», - повідомив Анатолій Серединський.

Прес-офіцер поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман зазначив, що українські та ізраїльські поліцейські спрацювали професійно, чітко та ефективно:

«Ми разом зробили все необхідне для того, щоби все пройшло спокійно. Разом патрулювали вулиці, робили все для того, щоб забезпечити безпеку та громадський порядок під час проведення Рош га-Шана».

Денис Сирцов

Провінція
09.09.2021 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter