Черкаський апеляційний суд скасував право громадянина на будинок, зведений на території "Бази вчителів" на березі Дніпра

За інформацією прокуратури Черкаської області, Черкаським апеляційним судом скасовано право власності громадянина на незаконне будівництво, зведене в прибережній захисній смузі на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро, яка є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Незважаючи на той факт, що земельна ділянка, на якій зведено будинок для відпочинку, фізичній особі у користування не відводилась і жодних документів, які дають право виконувати будівельні роботи не надавались, особа через суд визнала за собою право власності на двоповерховий будинок для відпочинку площею майже 70 кв. м, вартістю 240 тис грн, побудований на території, яка входить до цілісного майнового комплексу «База відпочинку вчителів».

Оскільки земельна ділянка, на якій розміщений об’єкт нерухомості, перебуває з 1995 року у постійному користуванні Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаською обласною прокуратурою та Асоціацією керівників шкіл м. Черкаси вказане рішення суду оскаржено в апеляційному порядку.

Судом апеляційної інстанції підтримано правову позицію прокурора, скасовано незаконне рішення суду першої інстанції та відмовлено у задоволенні позову про визнання права власності за громадянином на будинок для відпочинку.

Денис Сирцов

Провінція
09.09.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter