2021 року в Черкасах відремонтували 12,5 тис. кв. метрів внутрішньоквартальних проїздів

2021 року в Черкасах відремонтували 12,5 тис. кв. метрів внутрішньоквартальних проїздів Як інформують у міськраді Черкас, з початку цього 2021 року у Черкасах відремонтували понад 12,5 тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних проїздів. Роботи виконало КП «ЧЕЛУАШ».

За допомогою асфальтоукладача було відремонтовано 9,6 тисяч м2, поточний ямковий ремонт виконано на 2,97 тисяч м2 проїздів. Загалом понад 4 десятки міжквартальних проїздів стали більш зручними для пересування.

«Цьогоріч ми вирішили приділити увагу саме ремонту міжквартальних проїздів та тротуарів. Адже якщо на автошляхах Черкас нам вже вдалося значно покращити ситуацію, під’їзди та підходи до багатьох будинків міста потребували ремонту. Разом з моєю командою ми ставимо перед собою мету зробити Черкаси одним з найкомфортніших міст в Україні. Над її втіленням ми наполегливо працюємо. Якісні відремонтовані дороги, тротуари та міжквартальні проїзди – важливі кроки на цьому шляху», - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Кіндрат Булавін

Провінція
08.09.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter