"Такі натхненні": юні черкащани виступили на одній сцені із зірками шоу-бізнесу

Талановиті діти з усієї області виступили разом із зірками українського шоу-бізнесу в межах “Дитя ЧЕ Concert”. Захід мав і благодійну мету.
"Такі натхненні": юні черкащани виступили на одній сцені із зірками шоу-бізнесу

Концерт відбувся 26 серпня в драматичному театрі за ініціативи та підтримки голови ОДА Олександра Скічка та його дружини Єлизавети Юрушевої, а також ГО “Сила дівчат”. Участь у ньому взяли пів сотні дітей як із Черкас, так і області. На одній сцені із зірками вони змогли розкрити свої таланти та допомогти новонародженим. За кошти від продажу квитків буде придбано інкубатор для новонароджених у Золотоніську багатопрофільну лікарню, а також інфузомат в обласний Неонатальний центр.

- Ми дуже вдячні зіркам, які нас підтримали. Вийшло яскраве й гарне свято, - зазначила меценатка Єлизавета Юрушева.

Загалом участь у доброчинному концерті взяли десять зіркових гостів та відома пара ведучих Тимур та Інна Мірошниченки. Усі вони виступили безкоштовно.
"Такі натхненні": юні черкащани виступили на одній сцені із зірками шоу-бізнесу

Розпочав концерт співак Артем Пивоваров із танцівниками зі студії “Royal Family”. Разом вони зарядили зал драйововю енергетикою.

- Усі ці діти - натхненні. Кожен із них більш свідомий, ніж ми в юні часи. Я бачу цей запал в очах. Вони самі себе мотивують. І їх цікавлять такі речі, на які ми навіть не звертали увагу в своєму дитинстві. За цими дітьми буде майбутнє, - зазначив Артем Пивоваров.
27.08.2021 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter